Celular
+86 15653887967
E-mail
china@ytchenghe.com

Shitje e nxehtë Fabrikim metalik i madh i rëndë i personalizuar

Përshkrim i shkurtër:

Vendi i origjinës:Shandong, Kinë
Numri i modelit:kornizë alumini
Materiali:alumini, alumini
Lloji i metalit:alumini
Printimi:Printim UV
Metoda e printimit:4 ngjyra
Emri i produktit:Kornizë alumini e personalizuar
Shërbimi:Personalizo ODM OEM
Ngjyrë:Ngjyra e personalizuar
Certifikatat:ISO9001
Procesi:Prerje me laser, Lakim, Stampim, Saldim
Teknologjia:4 vite eksperience
Kontrolli i cilësisë:Testi QC
Avantazhi:Aftësia OEM
Aplikacion:Përdoret gjerësisht


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Parametrat e produktit

Shërbimi
Përpunimi me CNC
Fabrikim llamarine
Kutia e kontrollit
Shërbimi i Prerjes me Laser
Kllapë çeliku
Pjesë stampimi
Materiali
*Alumini
*Çeliku,çelik inox
* Bakër, bronz
*Plastike
*Die Casting
Përfundo
Larje me rërë, ngjyra anodizuese, nxirje, zink\nikl, lustrim dhe krehje, etj.
Pajisjet kryesore
Qendra e përpunimit CNC (Frezimi), Torno CNC, Qendra e përpunimit CNC Griantry, etj.
Makinë bluarëse cilindrike, makinë shpuese, makinë prerëse lazer, etj.
Makinë përkulëse, Makinë stampimi, Makinë shpërthyese me rërë, Linja e veshjes me pluhur.
Makinë prerëse me lazer tubash, makinë prerëse me flakë, krahë saldimi Robert, etj.
Formati i vizatimit
Hapi, Stp, Gis, Cad, Pdf, Dwg, Dxf etj Ose mostra.
Koha e dërgimit
5-30 ditë varen nga sasia
QC
ROSH, CE, ISO
Toleranca
+/-0,02mm ~ +/-0,05mm
Vrazhdësia e sipërfaqes
Ra 0,6-3,2

Aftësia prodhuese

Kategoria e produkteve

Forca e Kompanisë

FAQ


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni